#1 23-06-2012 19:25:43

.r...

[AA]Gamer

Skąd: Czejskie Wielkie
Zarejestrowany: 05-01-2012
Posty: 42
WWW

Ban

Ja i .s... - odpowiednio pod fejkami "testujemy" i "arabik" - zostaliśmy zbanowani przez doktora Bartka za rzekome wspomagacze. Prosiłbym o zaprezentowanie na forum publicznym demek, które udowadniają, że oszukujemy oraz uzasadnienie dlaczego tak się doktorowi Bajtkowi wydaje (wskazanie momentów w demku, w których np. ewidentnie widoczny jest wallhack, lub obecne są dziwne ruchy myszki [nagłe, nieludzkie zmiany targetów, dziwne przyciąganie do hitboxów przeciwników itd.]).


http://www.humanbenchmark.com/images/badges/3376432.png

Offline

 

#2 23-06-2012 19:37:53

DRM

[AB]Admin

Skąd: East Radar Parts
Zarejestrowany: 01-12-2007
Posty: 1851

Re: Ban

Elementarną częścią bana były brzydkie słowa, uznane powszechnie za obraźliwe, w stosunku do administracji, a także stosowanie wspomagaczy. Dokumentacja jest objęta klauzulą tajemnicy jako, że jest dowodem w komisji śledczej na ww temat. Pozdrawiam.

Offline

 

#3 23-06-2012 19:45:54

.r...

[AA]Gamer

Skąd: Czejskie Wielkie
Zarejestrowany: 05-01-2012
Posty: 42
WWW

Re: Ban

Ah... Maskowanie niekompetencji pisaniem nic nieznaczących głupot. Biedny Marcin zapewne nie nagrał demka i nie ma jak udowodnić moich rzekomych oszustw i obrażania administracji. Na szczęście ja demko nagrywałem i do tego zamierzam się nim podzielić. x)

http://speedy.sh/cyrMJ/2012-06-23-165236-supply.dm-84

Jak widzimy w czasie mapki spod moich palców padają niezliczone przekleństwa pod adresem Mardenspa i innych adminów. Również aimbot i wh są łatwe do zauważenia.

Czekam na unbana pocieszny stróżu arenowego porządku.


http://www.humanbenchmark.com/images/badges/3376432.png

Offline

 

#4 23-06-2012 19:52:48

DRM

[AB]Admin

Skąd: East Radar Parts
Zarejestrowany: 01-12-2007
Posty: 1851

Re: Ban

Wliczając log z wydarzeń, które miały miejsce po banie, gdzie rzekomo padają te słowa, i rzekomo sie w tymże logu pojawiają, spodziewany czas rozwikłania sprawy to 6 grudnia, w którym to specjalny wysłannik doręczy możliwego unbana.

Offline

 

#5 23-06-2012 19:55:33

.r...

[AA]Gamer

Skąd: Czejskie Wielkie
Zarejestrowany: 05-01-2012
Posty: 42
WWW

Re: Ban

"Wydarzeń, które miały miejsce po banie" = ?

Nic mi o żadnych wydarzeniach "po banie" nie wiadomo.


http://www.humanbenchmark.com/images/badges/3376432.png

Offline

 

#6 23-06-2012 20:04:04

DRM

[AB]Admin

Skąd: East Radar Parts
Zarejestrowany: 01-12-2007
Posty: 1851

Re: Ban

Bardzo Nam przykro, ale w takim wypadku nowego materiału dowodowego, który zostaw skomentowany w sposób wymagający dalszej analizy, wykorzystanej przeciwko oskarżonym, vide: 'meeeesad', praca nad ustaleniem wydarzeń, może się jeszcze wydłużyć, więc nie spodziewałbym się zakończenia rozprawy przez doręczenie unbana przez pana z brodą.

Offline

 

#7 23-06-2012 20:07:49

.r...

[AA]Gamer

Skąd: Czejskie Wielkie
Zarejestrowany: 05-01-2012
Posty: 42
WWW

Re: Ban

Brak dowodów, brak argumentów, sterta głupot zawarta w postach. Ah Marcin, Marcin... Poczekam na reakcje innych, bardziej rozsądnych osób z ab.


http://www.humanbenchmark.com/images/badges/3376432.png

Offline

 

#8 23-06-2012 21:35:45

.s...

[AA]Gamer

Zarejestrowany: 22-06-2012
Posty: 2

Re: Ban

1. meeeesad itd to byłem ja, chciałem sie dowiedzieć co było przyczyną zbanowania (mnie) i oczywiście pojawiło się kilka możliwości (zgodnie
z tym co powiedział martens):
- ban za nic,
- ban za pisanie głupot (właśnie wg martensa); co praktycznie odnosiło się do dwóch haksów z aimem (mapa bremen), ale doktorek unikał tego tematu i chciał się mnie pozbyć - stąd ban,
- ban za aimbota - tę informację ogłosił gdy wszedłem na serwer na fejku,
Co do trzeciej możliwości, oto dowód, że nie grałem na serwie (jedynie spectowałem): http://et.trackbase.net/index.php?mod=s … x=43501228
Grałem pod fejkiem: arabik. MAPA BREMEN. Po około 8-9min oberwałem bana (dla wtajemniczonych: za haksy).

2. To jest jak walka z wiatrakami. Ktoś dał temu kolesiowi pełnię władzy i uważa że może zrobić wszystko co mu się podoba.

3. DRM napisał: Dokumentacja jest objęta klauzulą tajemnicy jako, że jest dowodem w komisji śledczej na ww temat.

Podobny bełkot słyszę codziennie w tvn24. Jak to mówią: proof or it didnt happen... (w tym przypadku to drugie).

4. Tak btw zgodnie z tym co powiedział Kriss'u nie powinieneś czytać cudzych wiadomości na PW. Jeśli masz z tym jakiś problem, nic mnie to nie obchodzi.

5. Oto dowód opieszałości uczynnej martysi:

http://www.mediafire.com/?hcg70t76k0w1992

Poleciały ze dwie ku**y ze względu na irytację tym faktem oraz tym co napisałem 2 linijki wyżej. Każdemu to się zdarza...zwłaszcza administracji w trakcie nie nagrywanych rozmów...
Na pewno w logach serwerach jest wiele informacji, które tego dotyczą.

Ja starałem się wyjaśnij sprawę, ale napotkałem na opór i chamstwo ze strony martyny.

@martens, http://www.youtube.com/watch?v=iMWlOxjm … embedded#!

Offline

 

#9 24-06-2012 00:01:42

DRM

[AB]Admin

Skąd: East Radar Parts
Zarejestrowany: 01-12-2007
Posty: 1851

Re: Ban

Nie ktoś mi dał władzę tylko sami we 3 osoby stworzyliśmy wszystko od podstaw gdy Ty jeszcze grałeś we foldery na Windzie. Co oglądasz na tvn mnie nie obchodzi, bo żydowskim odbiornikiem naziemnym nie jestem.

Co do letters, to jesteście oskarżeni dopóki nie udowodnicie niewinności bo każdy rzyga waszą sekundową impresją ujebaną klanu, serio zmieńcie serwa gdzie będziecie mogli wklejac swoje archiwum ripost z neta.

Czytamy chcąc nie chcąc wszystko bo takie jest stanowisko admina z logiem, a że mi kurwiasz za plecami frajerze to twoja sprawa. Jak to mówią, kozak w necie haha... Ja nie mam problemu sie spotkać- bez napinki.

Generalnie nikt wam tu nie odpowie, polecam najszybciej własne lustro. OPANUJ SZOK.

Offline

 

#10 24-06-2012 00:26:12

.s...

[AA]Gamer

Zarejestrowany: 22-06-2012
Posty: 2

Re: Ban

"Odpisujesz nie odnosząc się w ogóle do wcześniejszych postów, pie*****sz coś nieskładnie i od rzeczy..."
Opanuj się dzieciak... Jeśli masz problemy to wyłącz komputer i idź się przewietrzyć, najwidoczniej komputer źle wpływa na Twoją psychikę (no offense)...
Chętnie przedyskutuję to z kompetentnymi osobami.

Offline

 

#11 24-06-2012 01:30:47

DRM

[AB]Admin

Skąd: East Radar Parts
Zarejestrowany: 01-12-2007
Posty: 1851

Re: Ban

Gdybyście tylko wiedzieli ile takich klaników Maciusia przerabiamy rocznie od 5 lat to by wam się znudziło. Puszki marne- osobiste zdanie, bez obiektywności klasyki Polskiej sceny. Nie niemieckiej. Arbeit macht frei.

Offline

 

#12 24-06-2012 16:27:39

.r...

[AA]Gamer

Skąd: Czejskie Wielkie
Zarejestrowany: 05-01-2012
Posty: 42
WWW

Re: Ban

"jesteście oskarżeni dopóki nie udowodnicie niewinności"

Cóż to za poroniona koncepcja, Marcinie? Od kiedy to w sądzie oskarżony ma za zadanie udowadnianie swojej niewinności? Zawsze wydawało mi się, że to oskarżonemu najpierw należy udowodnić winę, aby ten mógł się dopiero wtedy bronić.
Ty dowodów na cokolwiek nie dostarczyłeś. Wypisałeś jedynie stertę wyssanych z palca zarzutów + jakiś bełkot. Ja zuploadowałem własne demko, które Ty powinieneś nagrać przed zbanowaniem mnie, rzekomo udowadniające moją grę na wspomagaczach. Poprosiłem grzecznie abyś wytłumaczył na podstawie jakich momentów w demku opierasz swojego bana. Niestety rzeczowej odpowiedzi się nie doczekałem.
Również zarzut obrażania administracji pod fejkiem, po otrzymaniu bana, nie siadł, gdyż owym "meeeeesad'em" był .s... a nie ja.
Do tego, nie mając argumentów i ewidentnie bojąc się dyskusji ze mną, zbanowałeś mnie z forum. Teraz, dzięki unbanowi od niezidentyfikowanego dobroczńcy, jestem w stanie napisać tego posta.
Oczekuję przeprosin za szarganie mojego dobrego imienia na forum publicznym oraz unbana na serwerze.

.r...


http://www.humanbenchmark.com/images/badges/3376432.png

Offline

 

#13 11-12-2012 21:50:11

poznaniak

[AA]Gamer

Zarejestrowany: 11-12-2012
Posty: 1

Re: Ban

Piszę w imieniu swoim ( G'N'R Don't Cry). Nie mogę stworzyć nowego tematu, więc podpinam się tutaj. Jakim prawem zostałem zbanowany razem z bratem (poznaniak) - gdyż mamy to samo ip (router). Gram sobie gram. Wszystko pięknie śmiga. Heady idą pięknie jak z rękawa, aż tu nagle bum, bang. BAN. O co tu chodzi ? Przy próbie ponownego połączenia w uzasadnieniu jest hax. Czy ten co dał bana jest tak słaby, że nie mógł znieść porażki i musiał banować ? Nigdy nie użyłem żadnego haxa. Proszę o jakieś udowodnienie( co będzie trudniejsze od dowodu, że Bóg istnieje) lub unban. Na serwie był wtedy Zioło, Terminator. Pozdrawiamy *GNR i poznaniak.

Offline

 

#14 12-02-2013 12:07:35

 Firma

[AA]Gamer

Skąd: Kraków
Zarejestrowany: 12-02-2013
Posty: 4

Re: Ban

Witam mój nick z Gry: F!rma*

Dziwnym Trafem zostałem zbanowany mianowicie nie ja tylko mój Brat o nicku SLUSO
nie bylo mnie wtedy na serwie ponieważ byłem w pracy po przyjeździe mowił mi ze grał na laptopie mojej żony dostał bana wogole obydwoje nie mamy pojęcia za co. Gdy próboje wejść ze swojego PC tez nie moge się połączyc a jak wchodzę z laptopa żony to pisze cos tam... (Baned Sluso Spierdalaj)? czy cos takiego ? Mozecie mi to wytłumaczyć jaki powód jest zbanowania Mnie/Brata? Prosiłbym o usunięcie tego Bana czy jak się to dokładnie nazywa ponieważ chciałbym kontynuować grę na tym serwerze a nawet byłem chętny pisać podanie do waszego Klanu.

Dodam jeszcze ze mam 38 lat i nie znam się kompletnie na tych ajimbotah czy jak się to zwie.. nigdy nie mialem zadnych wspomagaczy nawet nie mam pojęcie jak to ściągnąc.
Proszę o usuniecie tej blokady bo chciałbym grać dalej jak pisałem wyżej. Pozdrawiam Jarek.

Offline

 

#15 12-02-2013 14:58:53

 TORCIDA

[AlcoholicsArena] Admin

988356
Skąd: silesia
Zarejestrowany: 26-06-2010
Posty: 1176

Re: Ban

No to sie ubawiłem
Bezczelnie jechał na wh
Mogę tylko przeprosić za zwrot "spierdalaj" ale jego perfidne korzystanie z tych jak piszesz "wspomagaczy" troche mnie zdenerwowało
Banów za darmo nie daje
Tu masz demo
http://speedy.sh/dhJ29/demo0001.dm-84
Już na początku wszystko jest jasne. Potem demko troche sie nie klei ale musiałem za dziećmi patrzeć i nie mogłem w pełni skupić się na jakże profesjonalnej grze Twego brata
PODZIĘKUJ BRATU

Offline

 

#16 12-02-2013 17:08:48

 maly

[AA]Gamer

Skąd: mazowsze
Zarejestrowany: 10-02-2012
Posty: 302

Re: Ban

Ewidentny wh, ładny skan przez ściany i strzelanie przez winkle-epic fail. Ban słuszny i nie podlega dyskusji.


  give 'em hell, malone 

Offline

 

#17 12-02-2013 18:06:18

DRM

[AB]Admin

Skąd: East Radar Parts
Zarejestrowany: 01-12-2007
Posty: 1851

Re: Ban

Ban słuszny, a brat Cię kłamie, albo sobie jaja robicie.

Offline

 

#18 12-02-2013 18:10:57

ETPolska

[AA]Gamer

Zarejestrowany: 23-11-2012
Posty: 9

Re: Ban

Żałosne, wystarczyło mi obejrzeć pierwsze 30 sekund demka i nic więcej nie potrzebowałem. Gość nawet nie próbował ukrywać haxów. Pozdrów ode mnie brata, który narobił syfu zarówno sobie jak i tobie. Mam już dość wywalania z serwerów band gimbazjalistów na haxach, ale najwyraźniej wspieranie PB dla ET jest dla Evenbalance trudne...

Ostatnio edytowany przez ETPolska (12-02-2013 18:12:21)

Offline

 

#19 12-02-2013 18:29:59

 DommI

[AA]Gamer

Skąd: ...
Zarejestrowany: 21-09-2012
Posty: 134

Re: Ban

baj

Offline

 

#20 12-02-2013 21:18:43

jurek

[AB]Admin

Zarejestrowany: 07-12-2007
Posty: 1348
WWW

Re: Ban

a było miło....

Offline

 
Free counters!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pileckiego.pun.pl www.csmaps.pun.pl www.kanciastowe.pun.pl www.pokemon-fan-game.pun.pl www.pokemons.pun.pl